O značke Next Shoes

Príbeh slovenskej značky NEXT SHOES sa začal písať v roku 2016. To reálne a viditeľné "narodenie" však nastalo až na začiatku roku 2017, keď sme spustili e-shop s obuvou pre Slovensko a prvou vlastnou kolekciou, ktorú inde nekúpite. Obuv, ktorú predávame, aj vyrábame.  NEXT SHOES už onedlho bude ponúkať svoje produkty i v ďalších krajinách. Sme your NEXT SHOES.

Prečo práve NextShoes?

RÝCHLE DORUČENIE

Pri objednávkach do 15:00 si svoje topánky obujete už v nasledujúci deň. Piatkové objednávky doručíme v sobotu. Perfektné, však?

KURIÉR ZADARMO

Každú vašu objednávku doručíme zadarmo. Cena, ktorú vidíte pri topánkach, ktoré ste si práve vybrali je preto vždy konečná.

MÁME DOBRÉ CENY

Naše ceny sú nastavené na prijateľnú úroveň. Nehráme sa na výpredaje a nenafukujeme ceny našich produktov umelo nahor, aby sme sa neskôr mohli hrať na výpredaje.

SME DOMÁCA ZNAČKA

NEXT SHOES je mladá slovenská značka. Sledujeme tak potreby domáceho trhu a zákazníkov oveľa intenzívnejšie, než konkurencia zo zahraničia. Prinášame obuv, ktorá sa páči, dobre nosí a za prijateľnú cenu.

SLEDUJEME TRENDY

Prinášame obuv, ktorá je štýlová a kvalitná. Sústreďujeme sa na kvalitu, nie na kvantitu ponuky, a tak u nás netrávite život klikaním:) Ľahko, rýchlo a jednoducho nakúpite obuv, ktorú si obľúbite.

OBUV MÁME SKLADOM

Tovar, ktorý predávame, máme skladom. Nemusíte sa preto obávať, že vašu objednávku vybavíme až o niekoľko dní.

OPAKOVANÉ NÁKUPY ODMENÍME

Vážime si, že u nás nakupujete. Preto po nákupe dvoch párov topánok v ľubovoľnej cene získate u nás zľavu na ďalší nákup.

JEDINEČNÁ PONUKA

Našu obuv inde nenájdete. Predávame len vlastné výrobky. Nákup v našom eshope je preto jedinou cestou, ako sa k nej dostať.

TOPÁNKY AJ AKO DARČEK

Chcete poslať topánky blízkej osobe zabalené v darčekovom balení s venovaním? Bez problému! Stačí kontaktovať náš zákaznícky servis.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS

Radi vám poradíme pri výbere obuvi a odpovieme na všetky vaše otázky. Naša zákaznícka linka je vám k dispozícii od 8:00 do 16:00, a to vždy počas pracovných dní.

RÝCHLE VYBAVENIE REKLAMÁCIE

Snažíme sa nemať reklamácie. Robíme kvalitnú obuv. V prípade, že sa takáto nemilá udalosť prihodí, urobíme všetko pre rýchle vybavenie reklamácie a maximálnu spokojnosť zákazníka.

JEDNODUCHÝ NÁKUP

Náš obchod je riešený tak, aby bol nákup jednoduchý. Je ná vás, či preferujete registráciu alebo nie. Treba však myslieť na fakt, že pre registrovaných zákazníkov máme rôzne vernostné zľavy.

TOP